Animals Puzzle For Kids

Ücretsiz puzzle oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26,2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Abuzz
Çocuklar için güzel bir oyun olan bulmaca oyunu, küçük çocuklar ve okul öncesi için eğlenceli ve eğitici bir oyundur.Bu ücretsiz oyun çocuklarınızın eşleştirme, dokunsal becerilerini geliştirmesine yardımcı olur.

 Bulmaca çözerken hem eğlenin hem de öğrenin. Çocuğunuz oyun oynarken kelime, bellek, eşleştirme ve bilimsel becerilerin geliştirmeye yardım edecek bir oyun.

 Özellikler: 

- 13 farklı dil ve telafuz vardır (İngilizce, Arapça, İspanyolca, Rusça, Portekizce, Korece, İtalyanca, Almanca, Fransızca, Çince Türkçe, Ukraynaca & Japon)

- 84 farklı bulmacada yüzlerce bulmaca parçası mevcut

- Bulmacalar arasında kolay geçiş yapabilirsiniz

- Ekran boyunca bulmaca parçalarının kolay hareketi

- Yüksek kaliteli renkli grafikler var

- Hoş arka plan melodileri mevcur

- Her doğru çözülmüş bulmacadan sonra balon animasyonu ve mutlu tezahürat seni çok mutlu edecek

Çocuklar için uygun olan bu oyun hem okul öncesi hem de okula yeni başlamış çocuklar için uygundur. Bu ücretsiz oyun çocuklarınızın eşleştirme, dokunsal ve  becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Eğlenip oyun oynarken sayısız çiftlik hayvanları, yabani hayvanlar, böcekler ve diğer hayvanların isimlerini öğrenmelerini izleyin.

 Sosyal ağlara bağlantı içermeyen bu oyunu gönül rahatlığıyla çocuğunuza oynatabilirsiniz. Herhangi bir uygulama içi satın alma içermeyen bir oyundur. Size uygulamayı ücretsiz olarak sağlamamızın aracı olarak oyun reklam içerir

Çocukların oynarken tıklamaları ihtimal olan reklamlar dikkatle yerleştirilir.

Animals Puzzle For Kids indir